Këngëtarja ka gjetur kohë për pushime

Këngëtarja ka gjetur kohë për pushime

Këngëtarja Shyhrete Behluli pas shumë angazhimeve nëpër mbrëmje muzikore dhe ahengje familjare ka gjetur pak kohë për pushime.

Përmes rrjeteve sociale, Shyhretja ka njoftuar se ka filluar pushimet bashkë me bashkëshortin e saj Lulin.

Por, në shoqëri të tyre janë edhe një çift tjetër të cilët Shyhretja i ka miq të mirë. Bëhët fjalë për Gilin dhe Ilir Berani të cilët po e shoqërojnë Shyhreten me Lulin në pushime .

“Pushim me shoqnin ” ka shkruar këngëtarja sipër fotos së postuar./21Media