Bebe Rexha dje lansoi me klip këngën “Baby I’m jealous”  në bashkëpunim me reperen Doja Cat.

Kënga u prit mirë nga publiku ndërsa po gjen vend edhe në billbordet e e New York, shkruan portali rtv21.tv

E këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha në rrjetet sociale.

Ndërsa, kënga qysh prej dje ka marrë afër 3 milionë klikime në Youtube.

Po ashtu ky bashkëpunim gjendet edhe në  platformat më të mëdha të muzikës në botë si Spotify dhe Apple Music./21Media

 

View this post on Instagram

 

So wild…Times Square! thank you @spotify 💞

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on