Janë ndër artistët më të pëlqyer shqiptarë, e këtë e dëshmon edhe suksesi i bashkëpinimit të tyre me të ri.

Këngëtarja Dhurata Dora dhe reperi Azet , mbrëmë publikuan projektin më të ri muzikor të titulluar “Fajet”, shkruan portali rtv21.tv

E kjo këngë po pëlqehet nga publiku, ende pa kaluar 15 orë nga publikimi kënga ka arritur afro 900 mijë klikime në Youtube.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i dyshes, ata  në shkurt të këtij viti publikuan këngën Lass Loss./21Media