”Kënga ime” publikohet nga Shkurte Fejza dhe Irma Libohova

Shkurte Fejza dhe Irma Libohova kanë bashkuar forcat e tyre për projektin e ri muzikor.

Shkurta nga Kosova e Irma nga Shqipëria ia thonë së bashku këngës që titullohet ”Kënga ime”, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur, Ilir Berani, kurse orkestrimin e ka bërë, Adrian Kastrati./21Media

Back to top button