Dy emrat e njohur të estradës shqiptare Ardian Bujupin dhe Xhensila Myrtezaj përsëri kanë bashkuar forcat e tyre për projektin e ri muzikor.

Dyshja e njohur dje publikuan këngën me titull “Panorama”, e cila  u mirëprit nga fansat dhe ende pa u bërë 24 orë nga publikimi i saj ka arritur mbi 1 milion klikime në kanalin Youtube.

Bashkëpunimi i parë i tyre “Cika cika” u publikua në vitin 2018 dhe deri tani numëron miliona klikime në YouTube./21Media