Në familjen e këngëtares së njohur, Yllka Kuqit sot ka aryse për festë pasi që motra e saj Viola feston ditëlindjen.

Për ta bërë këtë ditë më të bukur ata kanë përgaditur një festë, ku janë mbledhur të gjithë për ta befasur atë.

Në pamjet e publikuara nga Yllka shihet se brenda kësaj feste nuk mungoi muzika e vallja.

Kujtojmë se, në familjen e Yllkës muzika është e pranishme gjithmonë pasi që babai i saj, Zeqë Kuqi është këngëtar i njohur dhe shumë i dashur për publikun, gjithashtu edhe vëllau i saj Vali Kuqi./21Media