Këngëtarët e njohur shqiptarë, Besiana Mehmedi dhe Shkodran Tolaj sot u bënë prindër për herë të parë. Artistët u bënë prindër të një vajze, shkruan rtv21.tv

Lajmin e bëri të ditur Tolaj, me ç’rast u shpreh i lumtur që nga sot do ta mbajë titullin prind.

“Zoti na bekoi me vajze te shendetshme e te mrekullueshme”, shkroi artisti në facebook, teksa publikoi një foto.

 

Besiana Mehmedi dhe Shkodran Tolaj janë emra të njohur në mbarë trojet shqiptare./21Media