Bella dhe The Weekend më të dashuruar se kurrë

Bella dhe The Weekend më të dashuruar se kurrë

Këngtari i njohur The Weekend po e vërteton se është fansi më i madh i të dashurës së tij modeles Bella Hadid.

Image result for bella hadid

Related image

 

Në xhirimet e show-it të Victoria’s Secret është parë këngëtari The Weekend në ulëset e para, duke e mbështetur të dashurën e tij Bella deri sa ajo eci tre herë në pistën e modelizmit. Ai u pa me nënën e Bella-s, Yolanda Hadid,  shkruan rtv21.tv.

Image result for the weeknd and yolanda hadid at vs show

Image result for the weeknd and bella vs show

Kjo nuk ishte hera e parë që ata ishin pjesë e Victoria’s Secret. Në vitin 2016 Bella ishte pjesë e sfilatës ndërsa The Weekend ishte performuesi kryesor i show-it të atij viti. Bella dhe The Weekend ishin të ndarë dhe Bella sfiloi gjatë performancës së tij me këngën “StarBoy”./21Media