Këngëtari i njohur, Valton Krasniqi ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Valtoni ka thënë se nuk ka besuar se ekziston virusi Covid-19 deri sa ai rezultoi pozitiv. Këngëtari ka bërë apel tek të gjithë për kujdes më të madh.

“Tani sa e mora lajmin se jam pozitiv me Covid-19, kurrë se kam besuar këtë virus. Keni kujdes ruajeni vetën familjen dhe shoqërinë e juaj!!! Zoti ju ndihmoftë”, ka shkruar Valtoni në Instastroy./21Media