Ajo po komentohet mjaft

Ajo po komentohet mjaft

Këngëtarje  e njohur nga Shqipëria, Ingrit Gjoni është ndër artistet më të dashura në viset shqiptare. Përveç zërit dhe stilit të veçantë, 37 vjeçarja shquhet edhe për bukurinë.

Imazhet e saj të publikuara në rrjete sociale numërojnë qindra pëlqime dhe komente, shkruan rtv21.tv

E kur jemi te imazhet, sot bukuroshja shqiptare publikoi një fotografi, në të cilën shihet e zhveshur në pjesën e sipërme.

Me flokë të lëshuara dhe e veshur me xhinse, Ingrit Gjoni shihet se nuk ka veshur asgjë në pjesën e sipërme të trupit.

Në imazhin e publikuar për 131 mijë ndjekësit e saj në instagram, këngëtarja po merr komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

@fjoralbamaliqi_photographer @merita_merja @sallon_anaa__ 😘🔥❤️❤️❤️

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i Ingrit Gjonit është bashkëpunimi “Lumja une” me Crsiti Mega, i cili është publikuar më 24 tetor dhe deri tani në Youtube numëron rreth 150 mijë klikime./21Media