Kështu u përgjigj këngëtarja

Kështu u përgjigj këngëtarja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka marr propozim për martesë nga një fans i saj, shkruan rtv21.tv

Ronela i ka dhënë hapësirë ndjekësve t’i bëjnë pyetje rreth jetës dhe karrierës në rrjetin social Instagram.

“Pash kon ku bonu gruja jem”, i ka shkruar një fans, teksa Ronela është përgjigjur “Nesër në 3 të pres te sheshi, vishu me kostum të kuq që të të njoh dhe mos u vono se jam korrekte”.

Ndryshe, “Lage” është projekti i fundit muzikor që Ronela Hajati e ka publikuar në qershor. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron mbi katër milion klikime në Youtube./21Media