Këpucët ideale për këtë sezon!

2 Prill 2017

 Këpucët shumëngjyrëshe në trend këtë sezon 

 Këpucët shumëngjyrëshe në trend këtë sezon 

Dizajnerët e modës kanë treguar se cilat lloje të  këpucëve do të jenë në trend gjatë kësaj pranvere për femrat, shkruan rtv21.tv

Këpucët me lidhëse tek kyçi, të sheshta, me gurë dhe me platformë janë  këto tendencat që janë propozuar. Me  nuanca të pudrës, pastelit dhe ngjyrave neutrale ju lehtësisht mund t’i kombinoni me çdo gjë.

Shikoni më poshtë fotot dhe  frymëzohuni nga ngjyrat pranverore./21Media