Harrojini takat dhe atletet, ja cilat janë këpucët "in" për stinën e verës

Harrojini takat dhe atletet, ja cilat janë këpucët “in” për stinën e verës

Bashkë me ndërrimin e stinëve vijnë edhe koleksionet e reja të aksesorëve, çantave, veshjeve si dhe këpucëve që i sjellin kompani të ndryshme në treg.

Për verën e vitit 2019 në trend nuk janë as taket e as atletet, por janë këpucët e baletit, përcjell rtv21.tv

Këtë e kanë bërë të ditur blogeret e famshme, të cilat nuk kanë hezituar të tregojnë që vera i takon këtyre këpucëve.

Këpucët e baletit janë shumë praktike dhe të rehatshme, kështu që mos hezitoni të jeni një hap me modën./21Media