Nuk dihet çfarë akuzash rëndojnë mbi Andrea Kurtin

Nuk dihet çfarë akuzash rëndojnë mbi Andrea Kurtin

Një i ri është ndaluar nga policia e Tiranës pasi ka kërcënuar me anë të sms-ve dhe thirjeve telefonike kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën.

Andrea Kurti është shoqëruar nga uniformat blu ditën e mërkurë, ndërsa nuk dihet se çfarë akuzash rëndojnë ndaj tij.

Kjo nuk është hera e parë që një person ka kërcënuar kreun e qeverisë, ndalohet pasi në të kaluarën një avokat është proceduar, i cili gjithashtu i kishte dërguar sms Edi Ramës./vizionplus