Arrestohet i dyshuari

Arrestohet i dyshuari

Në Prishtinë dje është arrestuar një person, pasi që i njejti ka kërcënuar babain e tij se do ta largojë nga shtëpia.

Siç raporton policia, kjo ka ndodhur pas një fjalosje mes tyre dhe i dyshuari ka kërcënuar të atin.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./21Media