Rep-artistja e njohur, Tayna, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë projektin e ri muzikor të titulluar  “Qeqe”.

Në rrjetin social Instagram, Tayna sot zbuloi edhe një veshje të dytë se si do të duket në videoklip.

“Zemrën teme qeqeqeqe”, ka shkruar Tayna krahas fotografisë, teksa ka marr shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Zemren teme qeqeqeqe🤗 @rinorhykolli @cricket.music @djdust @albanselimajj @sekuence #soon

A post shared by Tayna (@tayna) on

Për videokipin e ri, Tayna ka bashkëpunuar me produksionin “Sekuencë”.

 

View this post on Instagram

 

“Qeqe” muy pronto💃🏼

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ndryshe “Bass” është projekti i fundit muzikor nga Tayna. Kënga deri tani ka arritur mbi nëntë milionë klikime në Youtube./21Media