Një fëmijë i jashtëzakonshëm

Një fëmijë i jashtëzakonshëm

Të paktën kështu reperi i njohur Gjiko e ka përshkruar veten në një foto të publikuar në rrjetin social Instagram, ku ai shihej në një moshë të re, shkruan rtv21.tv

Reperi shumë i pëlqyer dhe i dashur nga publiku në fotografinë e tij nga fëmijëria duket se ka qenë pjesë e një feste për vitin e ri së bashku me moshatarët e tij.

Një fëmijë i jashtëzakonshëm! Po po ky ne mes miq !!, ka qenë mbishkrimi që Gjiko i ka lënë fotos./21Media