Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aida Doci ditë më parë kishte paralajmëruar bashkëpunimin me Fisnikët. Mirëpo para këtij projekti duket se artistja po sjell një këngë solo. Ajo ka publikuar një fotografi nga klipi i ri, ku shfaqet mjaft elegante dhe me stil.

Teksti i këngës së re është shkruar nga Ghulo, kurse për muzikën u përkujdes Granit Gashi./21Media