Ndryshimi i aktores

Ndryshimi i aktores

Ata që e shikuan serialin “Kloni”, me siguri ende e mbajnë mend aktoren Solange Couto, e cila ka luajtur rolin e ”Dona Zhurës”, një grua e shëndoshë, e cila me  humorin që e karakterizonte në serial i bëri të gjithë për vete.

Me kalimin e viteve aktorja ka bërë një transformim të pabesueshëm në pamjen e jashtme, dhe tani duket tejet mahnitëse dhe tërheqëse ani pse tash ajo ështëz 62 vjeçare.

Aktorja ka hequr kilogramët e tepërt dhe është bërë një femër shumë tërheqëse për të cilën duket se vitet janë vetëm numra.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të aktores braziliane dhe ta shihni ndryshimin e saj. /21Media