Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu dhe këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Kënga titullohet “Përjetësi” dhe do publikohet me 9 tetor, shkruan rtv21.tv

Dyshja e njohur këtë  këngë do e sjellin edhe me videoklip. Këtë e bëri të ditur Fifi,e  cila në Instagram publikoi disa pamje nga videoklipi.

 

View this post on Instagram

 

#perjetesi 09.10.2020 ❤️ @ermal.fejzullahu

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on


Kujtojmë se ky është bashkëpunimi i parë mes Ermalit dhe Fifit./21Media