Sasha duket shumë bukur

Sasha duket shumë bukur

Sasha Obama është vajza e njërit prej presidentëve më të famshëm në historinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obamës.

Ajo ishte vetëm 7 vjeçare, kur babai i saj u bë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, kurse tani ajo ka përfunduar shkollimin e mesëm.

Ani pse është vajza e njërit prej presidentëve më të njohur në botë, në mbrëmje të maturës ka zgjedhur që të duket e thjeshtë.

Sasha, ka vendosur që të vesh një fustan të zi dhe flokët t’i mbaj të lëshuara.

Në disa imazhe të publikuara ajo duket e thjesht por, shumë e bukur. /21Media