Artistja rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj

Artistja rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur shqiptare, Kida së fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet pa grim.

Këtë artistja e ka bërë në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 1 milion ndjekës, përcjell rtv21.tv

Kush është duke kërcyer me Déjà Vu?”, ka shkruar ajo sipër imazhit të publikuar.

Kida është duke e shijuar suksesin e këngës “Déjà Vu” që e publikoi më 19 maj. Kënga është në bashkëpunim me rep-artistin, Lyrical Son dhe deri më tani numëron mbi 1 milion klikime në kanalin Youtube./21Media