Marigona 10 vite pasi u shpall më e bukura e Kosovës

Marigona 10 vite pasi u shpall më e bukura e Kosovës

Marigona Dragusha ishte “Miss Universe Kosovo 2009”, e cila po në  këtë vit u zgjodh e përcjellësja e dytë në “Miss Universe”.

Por, bukuroshja ka vite që është larg  syrit të mediave dhe punës së modelizmit.

Ajo tani është nënë e një djali dhe është mjaft e përkushtuar për kujdesin e tij, shkruan rtv21.tv

29 vjeçarja sot në Insastory ka publikuar një foto të vetën në të cilën shfaqet e veshur krejtësisht në të zezë.

Disa fotografi nga përditshmëria e Marigonës mund t’i shihni më poshtë./21Media