Imazhe nga përditshmëria e aktores

Imazhe nga përditshmëria e aktores

“Pasionet e Fshehta”, është një prej serialeve latino- amerikane që ka thyer rekordet e shikueshmërisë.

Shikuesit e këtij seriali ende i mbajn në mend tre vëllezërit Rejes dhe tri motrat Elizondo.

Ai është realizuar para më shumë se 17 vjetëve, por, që ngjarja që është zhvilluar aty ende është e freskët për shikuesit, shkruan rtv21.tv.

Për publikun kosovar seriali u shfaq edhe përmes ekranit të RTV 21.

Njëra prej aktorëve kryesore në telenovelë, Natasha Klauss, e cila i ka dhënë jetë personazhit të “Saritës”, e bukur dhe tërheqëse duket edhe sot si 44 vjeçare.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon fotografi nga jeta e saj profesionale dhe personale.

Më poshtë shihni disa imazhe nga përditshmëria e Natashës. /21Media