Rep-artistja e njohur kosovare, Tayna e cila numëron mbi një milion ndjekës në Instagram, është shumë aktive me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme.

Në njërën nga fotografitë që ka postuar sot në InstaStory,  Tayna shfaqet pa grim në fytyrë, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, Tayna po shijon suksesin e këngës “Qe Qe”, të cilën e publikoi më 20 gusht.

Deri tani kënga “Qe Qe” ka arritur mbi 12 milionë klikime në Youtube./21Media