Leonora shkëlqen në foton e fundit

Leonora shkëlqen në foton e fundit

Leonora Jakupi padyshim se është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it, shkruan rtv21.tv

Për të qenë afër fansave të saj, Leonora tregohet mjaft aktive edhe në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja sot ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet veshur me një fustan elegant.

Leonora ka bërë të ditur se është e ftuar të merr pjesë në një dasmë.

 

View this post on Instagram

 

#weddingmood 💃

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Ndryshe, Leonora ka filluar qysh e re të merret me muzikë, që nga mosha 15 vjeçare ku ka performuar për herë të parë në festivalin “Zëri i Drenicës”.

Prej asaj kohe e deri tash, këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar solli shumë hite, disa prej të cilave ngelën në kujtesën e njerëzve edhe pse ka kohë që u publikuan.

“A m’ke harru” është projekti i fundit muzikor nga Leonora. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani  numëron mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media