Mbrëmë u martua vëllai i Gjikos

Mbrëmë u martua vëllai i Gjikos

Producenti i mirënjohur shqiptar, Arbër Gjikolli, apo siç njihet si Big Bang dhe Blerina Bokshi mbrëmë kanë kurorëzuar dashurinë me martesë, shkruan rtv21.tv

Dasma e tyre është mbajtur në Garden Events në Prishtinë, teksa të ftuar ishin shumë emra të njohur jo vetëm nga fusha e artit, por edhe nga fushat e tjera.

Reperi Gjiko në Instagram, ka publikuar shumë video nga atmosfera në dasmën e vëllait të tij, Arbërit.

Ndërsa, bashkëshortja e Gjikos, moderatorja Elita Rudi, ka publikuar një fotografi veçantë në të cilën shfaqet pranë reperit.

“Burri im”, ka shkruar Elita krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

My husband , my bebe♥️ @gjikotheflyboy @norikuka

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Kujtojmë se Arbër Gjikolli është një nga producentët më të suksesshëm të muzikës moderne shqiptare./21Media