Ja si janë veshur VIP-at

Ja si janë veshur VIP-at

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, dje kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Dasma madhështore e çiftit e cila u mbajt në Shëngjin, mori vëmendje të madhe, shkruan rtv21.tv

Gili, Ilir Berani, Meda, Sinan Hoxha, Shkurte Gashi, Leonora Jakupi janë disa nga emrat e njohur që morën pjesë në dasmën e çiftit.

Kjo dasmë është ndër më të komentuarat për këtë vit. Vlen të përmendet se për argëtimin e mysafirëve janë përkujdesur Sabri Fejzullahu, Besnik Qaka, Shkurte Gashi dhe emra të tjerë./21Media