Lulet janë një ndër dhuratat më të bukura që mund t’i bëhen gruas.

Një dhuratë të tillë e mori këngëtarja e njohur Yllka Kuqi, qysh herët në mëngjes.

Këtë gëzim ajo e ndau me ndjekësit e saj në Instagram, por nuk tregoi se kush ia bëri dhuratë këto lule.

Kujtojmë se në muajin shkurt, Yllka dhe bashkëshorti i saj Astriti u bënë prindër për herë të parë, të vajzës që e pagëzuan me emrin Luiza./21Media

 

View this post on Instagram

 

Jetë

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on