Vjen ndryshe në fotot e fundit

Vjen ndryshe në fotot e fundit

Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida është njëra ndër femrat më të pëlqyer dhe të komentuara të showbiz-it, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës, Kida sot ka rrëmbyer vëmendje me fotografitë që ka publikuar.

“Ndryshe, por ‘cool'”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografive.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i Kidës është bashkëpunimi me Ermal Fejzullahun. Projekti  “Tela” është publikuar më 12 qershor dhe deri tani në Youtube ka mbi 29 milionë klikime./21Media