Mihrije Braha është një ndër këngëtaret që kujdeset shumë për pamjen e jashtme

Mihrije Braha është një ndër këngëtaret që kujdeset shumë për pamjen e jashtme

Mihrija ka arritur që të ruaj format e saj trupore dhe të kujdeset për stilin e veshjeve duke ndjekur gjithmonë trendet e fundit.

Së fundmi këngëtarja është shfaqur me një stil më ndryshe nga çka jemi mësuar ta shohim.

E veshur me një palë pantallona dhe një jelek nga materiali i xhinseve ajo dukej mjaft bukur./21Media