Çifti i njohur i showbizit, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Sinani dhe Andrra janë në pritje të një djali, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Andrra ka publikuar një fotografi, teksa ka treguar se është në javën e 25 të shtatzënisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrra Destani (@andrradestani)

Këngëtari Sinani Hoxha dhe Andrra Destani janë martuar në gusht të vitit 2015, ndërsa në vitin 2016 martesa e tyre është bekuar me një djalë, të cilin ata e kanë pagëzuar me emrin Ansi./21Media