Kështu reagoi familja e Messit kur ai e fitoi Topin e Artë

Lionel Messi është fitues i çmimit më të madh që u ndahet futbollistëve për vitin 2021 “Topi i Artë”.
Në ‘Theatre du Chatelet’ në Paris, Messi ishte i shoqëruar nga gruaja Antonela Roccuzzo dhe fëmijët.

Fëmijët dhe bashkëshortja e Messit u panë mjaft të gëzuar me këtë sukses të tij, dhe natyrisht nuk ka munguar reagimi i tyre që shfaqi ndjenjën e lumturisë./21Media 

Back to top button