Dafina pëlqen versionin e ri të këngës "Oj lulije"

Dafina pëlqen versionin e ri të këngës “Oj lulije”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri,  është shumë aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive dhe videove nga puna dhe përditshmëria e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj një video në të cilën shihet duke kërcyer me versionin e ri të këngës “Oj lulije” të cilën më 9 tetor e sollën dy këngëtarët e njohur Klajdi dhe Bruno.

“A din me kcy valle thojshin…”, ka shkruar Dafina krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A din me kcy valle thojshin…

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Ndryshe, “Kapma Dorën” është projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri. Kënga në bashkëpunim me Lurron ka arritur mbi një milion klikime në Youtube./21Media