Mbrëmë u festua viti i ri 2021. Nata e fundit e vitit këtë herë për këngëtarët ishte më ndryshe pasi që kjo festë ata i gjeti afër familjeve në pamundësi për të kënduar për shkak të situatës së krijuar nga Covid-19.

Larg publikut e afër familjes mbrëmë festuan edhe këngëtarët e njohur, Naim Abazi dhe Mihrije Braha.

Në Instagram, Mihrija publikoi një video përmes të cilës për fansat e tyre ndau disa momente nga atmosfera festive e familjes së tyre./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha)