Tayna me një veshje tërheqëse në koncert

Tayna me një veshje tërheqëse në koncert

Rep-artistja kosovare Doruntina Shala, e cila njihet si Tayna, dje ka performuar para fansave të saj në një klub nate në Prishtinë.

Në rrjetin social Instagram, Tayna ka publikuar një video ku shihet duke vallëzuar në prapaskenë, shkruan rtv21.tv

“Jam e dehur dhe kjo është kënga ime e preferuar”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

qik per hasret😇

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ndryshe, “Sicko” është projekti i fundit muzikor nga Tayna. Kënga po pritet mjaft mirë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi shtatë milionë klikime në Youtube./21Media