Artistja në skenën e Sunny Hill festival

Artistja në skenën e Sunny Hill festival

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus erdhi në Kosovë për të performaur në festivalin e madh të muzikës  “Sunny Hill”, shkruan rtv21.tv

Miley, gjatë ditës publikoi video në rrejte sociale të bëra gjatë provave, me anë të cilave u shpreh se ndihet e nderuar që do të performojë në Kosovë.

Artistja për performancn e saj që e pati minuta më parë në skenën e festivalit ”Sunny Hill”, ka vendosur të vishet tërësisht në të zeza.

”Sunny Hill” edhe këtë vit po mbahet në Parkun e Gërmisë ku gjatë tri ditëve do të mirëpriten emra të mëdhenj nga muzika shqiptare dhe ajo ndërkombëtare, në mesin e tyre edhe tre emra të njohur ndërkombëtarë. /21Media