Festë familjen e motrave Mustafa

Festë familjen e motrave Mustafa

Motra e vogël e motrave Mustafa, Lulja sonte i dha fund beqarisë, shkruan rtv21.tv

Lulja e ka kurorëzuar dashurinë e saj  me Albanin me fejesë dhe për ta festuar këtë natë të rëndësishëme çifti ka mbledhur familjarë e miq për të festuar së bashku.

Në mesin e të ftuarëve janë edhe disa prej kolegëve të Lules, këngëtarët e njohur të estradës si: Shkurte Fejza, Ramdan Krasniqi, Shkurte Gashi, Gresa Behluli, të cilët kanë publikuar fotografi nga vendi ku po mbahet festa.

Çifti duket se për këtë festë janë kujdesur deri në detajin e fundit, ashtu si Lulja edhe Albani po duken shumë bukur. /21Media