Këngëtari i njohur, Alban Mehmeti sot ishte e ftuar në emisionin ‘’1kafeprejShpisë’’, me ç’rast tregoi se cilën punë e ka mësuar më së miri që nga fillimi i pandemisë.

”Gjatë pandemisë kam kaluar shumë bukur me kuzhinën, kam ba eksperimente sidomos ato tre muajt e parë sepse kemi mendu që shumë nuk do të zgjas më shumë pandemia dhe kemi pas disponim”, tha Albani.

Këngëtari, gjithashtu tregoi se në realizim e sipër i ka edhe dy këngë, të cilat do të publikohen me videoklipe.

Ai shtoi  se së shpejti do të vijë me një bashkëpunim me një kolege të tij nga Shqipëria por, se emrin e saj e la surprizë për fansat./21Media