Gili ka kërkuar që t'i rikthehet faqja

Gili ka kërkuar që t’i rikthehet faqja

Këngëtarja e mirënjohur, Gili, ka treguar se faqja e saj e fansave në Facebook është hakuar, shkruan rtv21.tv

“Faqja është hakuar, e ka marr dikush, poston çka të don në emrin tim aty në Facebook. Më vjen shumë keq, e kam bërë publike, e kam lajmëruar edhe në polici, shpresoj që kthehet, ka qenë faqe e verifikume”, ka thënë Gili në emisionin “1 Kafe prej shpisë” të RTV21.

Ndryshe, edhe këtë vit Ilir Berani dhe Gili kanë organizuar një program muzikor festiv në bashkëpunim me Radio Televizionin 21./21Media