Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të skenës muzikore shqiptare.

Nora e cila është mjaft aktive me postime në rrjetin social Instagram, ka rrëmbyer vëmendjen me fotografitë e fundit.

Këngëtarja ka vënë në pah linjat në një fustan transparent shkëlqyes.

Fotografitë që Nora ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram kanë marrë shumë pëlqime dhe komente.

Ndryshe, “Dy zemra” është projekti i fundit muzikor nga Nora Istrefi në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Butrint Imeri. Kënga e publikuar më 13 shtator deri tani ka arritur mbi 12 milionë klikime në Youtube./21Media