Biletat do të dalin në shitje javën tjetër

Biletat do të dalin në shitje javën tjetër

Me datën 17 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri” do të luhet super derbi mes Kosovës dhe Anglisë.

Kjo ndeshje ka rëndësi të madhe për ‘dardanët’, pasi me një fitore ose barazim kualifikimi në Euro 2020 do të ishte më i lehtë.

Çmimet e biletave për Veri-Jug do të kushtojnë 5 euro, Lindje 10-15 euro, Perëndim 15-20 euro ndërsa më të shtrenjtat do të jenë VIP të cilat kushtojnë 80 euro.

Biletat do të dalin në shitje javën tjetër.