Khloe ka punuar shumë për të formësuar trupin e saj

 Khloe ka punuar shumë për të formësuar trupin e saj

Ylli televiziv, Khloe Kardashian është parë parë teksa largohej nga dyqani familjar i rrobave “DASH”, e  veshur një bluzë të zezë dhe një palë xhinse të ngushta që tregonin linjat e saj perfekte.

Bukuroshja, Khloe Kardashian së fundmi është përkushtuar shumë për të formësuar trupin e saj, pasi që kohëve të fundit ka pasur probleme me peshën e tepërt.

Duket se ajo është duke ja dal mjaft mirë pasi që në foto tregohen në mënyrë perfekte format e saj trupore./21Media