Dyshja e njohur sjellin këngën e re

Dyshja e njohur sjellin këngën e re

Dy emra të njohur të skenës muzikore, Kida dhe Ermal Fejzullahu kanë bashkuar sërisht forcat e tyre në muzikë.

Dyshja sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri, shkruan rtv21.tv

Kënga e re mban titullin “Tela” dhe është publikuar me një videoklip mjaft interesant. Kurse, për tekstin është kujdesur reperi Bim Bimma.

“Mi Amore” titullohet bashkëpunimi i parë i dyshes, që rezultoi shumë i suksesshëm. Ky projekt numëron mbi 21 milionë klikime./21Media