Njëra prej këngëve më të dëgjuara verën e kaluar është “Tela”, nga Ermal Fejzullahu dhe Kida.

Vargjet e kësaj kënge që sjellin ritme verore vazhdojnë të dëgjohen ende.

Kjo këngë është publikuar me 12 qershor të vitit të kaluar, e deri sot në YouTube ka arritur mbi 60 milionë klikime.

Si Kida ashtu edhe Ermali aktualisht janë duke punuar për projekte të reja muzikore, pas një pauze për shkak të koronavirusit. /21Media