Kida e Ariana mike të ngushta

Kida e Ariana mike të ngushta

Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida përveç bashkëpunimeve me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahun ajo është mike shumë e mirë edhe me bashkëshorten e tij, Arianën.

Ato i keni parë shumë shpesh bashkë, shkruan rtv21.tv,

Ariana duket se së fundmi, ka pranuar një dhuratë të veçantë nga Kida. Me këtë rast ajo e ka falënderuar publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

Bëhet fjalë për një parfum të markës ‘Coco Chanel’.

Kujtojmë se, Kida dhe Ermal Fejzullahu së shpejti do ta sjellin bashkëpunimin e tyre të titulluar “Tela”. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë artistë përmes rrjeteve sociale./21Media

Një superlajm nga Kida dhe Ermali