Xhensila feston sot ditëlindjen e 24-të

Xhensila feston sot ditëlindjen e 24-të

E në këtë ditë të veçantë të saj nuk kanë munguar urimet nga adhuruesit, miqtë, dhe kolegët e saj, shkruan rtv21.tv

Në këtë mes hynë edhe këngëtarja e njohur Kida e cila e uroi Xhensilën me fjalët më të mira.

“Urime ditëlindjen e bukura Xhensila, të uroj gjitha të mirat, edhe 100 të tjera” ka shkruar Kida mbi një foto të publikuar në Instagram.

Ndryshe Xhensila dhe Kida pesë muaj më parë kanë sjell bashkëpunimin e tyre të parë “Uh Baby” këngë kjo e cila ka arritur një sukses shumë të madh./21Media

Xhensilaa