Njëra ndër artistet më të pëlqyera të skenës është Orhidea Latifi-Kida. Ajo krahas angazhimeve të shumta muzikore, aktive gjithmonë tregohet edhe në rrjete sociale, kështu duke qëndrua afër fansave të saj.

Në Instagramin e saj zënë vend fotografitë e ndryshme si nga jeta e përditshme ashtu edhe nga puna.

Me këto fotografi Kida arrin që gjithmonë të rrëmbej vëmendje. Kur jemi te këto të fundit, Kida sot publikoi disa imazhe ku shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë vjollcë.

Kujtojmë se, shkaku i pandemisë ka anuluar datat ashtu si dhe çdo këngëtar tjetër. /21Media