Kida Uron motrën për ditëlindje

Kida Uron motrën për ditëlindje

Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi, sot ka publikuar një fotografi bashkë me motrën e saj. Por postimi i kësaj fotoje në instagram nuk ka qenë i zakonshëm pasi që Njomza, motra e saj feston ditëlindjen.

“Happy Birthday my beautiful sis, ëish you all the best 100 more to come , Love you😍🎂♥️ (Urime ditëlindjen motra ime e bukur, t;i dëshiroj gjitha të mirat, dhe 100 të tjera. Të dua)”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë.

Nga Instagrami i motrës kuptohet se ajo është më e madhe se Kida, pasi që aktualisht është duke ndjekur studimet master për menaxhment dhe marketing./21Media