Këngëtarja e njohur, Orhidea Latifi-Kida, dy ditë më parë ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Edhe sa”.

Në rrjetin social Instagram, Kida sot ka ndarë me ndjekësit e saj një video nga prapaskenat e videoklipit “Edhe sa”, pjesë e të cilit janë femrat e përfolura të showbizit, Arta Elezaj, Kejvina Kthella dhe Megi Pojani.

 

View this post on Instagram

 

Good Morning😅 #edhesa

A post shared by KIDA (@kida) on

Ndryshe, kënga  “Edhe sa” e cila është publikuar më dy shtator deri tani ka arritur rreth dy milionë klikime në Youtube./21Media